ក្រុមតន្រ្តីថ្មី POLARIX យុវទូតថ្មីរបស់ សែលកាត | សែលកាត
ជាមួយការសហការគ្នាជាងពីបីខែនេះ មិនមានអ្វីដែលគួរឲ្យភ្ញាក់ផ្អើលនោះទេ​ ដែល Polarix ​និង សែលកាតបានចាប់ដៃគ្នាជាដៃគូជាផ្លូវការ។ វីដេអូ ក្តីស្រមៃ របស់សែលកាត ដែលផ្តោតសំខាន់លើទីផ្សារយុវវ័យរបស់សែលកាត​ ដែលអាចចាត់ទុកថាជាការចេញមុខជាសាធារណៈរបស់ក្រុមតន្ត្រី  Polarix ។ តាំងពីពេលនោះមក សែលកាត និង Polarix​ បន្តធ្វើការជាមួយគ្នាលើយុទ្ធនាការ #LightUpKH​ របស់សែលកាត។
“យើងពិតជាចូលចិត្តធ្វើការជាមួយ Juvie Lin ​និងក្រុមតន្ត្រីរបស់គាត់។ ពួកគាត់ពិតជាមានទេពកោសល្យ ហើយមានអ្នកមានគាំទ្រជាច្រើន។ ពួកគាត់យកចិត្តទុកដាក់និងស្រលាញ់ការងារណាស់ ដែលធ្វើឲ្យក្រុមការងាររបស់យើងងាយស្រួលធ្វើការជាមួយគ្នា។ លើសពីនេះទៅទៀត ពួកគាត់ពូកែធ្វើអោយអ្នកទស្សនាចាប់អារម្មណ៏និងទទួលបានភាពសប្បាយរីករាយ នោះហើយដែលធ្វើអោយយើងស្រលាញ់ពួកគាត់។ ភាពក្រម៉ិចក្រមើម និងអត្តចរិកល្អរបស់ពួកគាត់ ធ្វើឲ្យពួកគាត់ទទួលបានជាការស្វាគមន៏ជាគ្រួសារយុវទូតរបស់សែលកាត” ប្រសាសរបស់លោកស្រី Cheryl Gray ​នាយកផ្នែកផ្សព្វផ្សាយ និងទំនាក់ទំនងរបស់ សែលកាត។
Juvie Lin បាននិយាយថា​ “យើង BIG LOVE ​ធ្វើការជាមួយ សែលកាត។ ពួកគាតតែងតែធ្វើអ្វីដែលសប្បាយៗ និងគួរអោយចាប់អារម្មណ៏ ហើយបានផ្តល់ឱកាសអោយក្រុមយើងពង្រឹងអាជីពនិងសមត្ថភាព”។

Published Date: July, Friday 21, 2017
With a number of collaborations over the past few months, it should not come as a surprise that the Polarix and Cellcard would make it official and enter into a partnership. Cellcard’s Pledge video, which set the stage for Cellcard’s new focus towards the youth segment, can be considered as the group’s public debut. Ever since then, Cellcard and Polarix hit it off with Cellcard on-ground events, quite a number of them, barely missing an opportunity to include a performance from the group, especially for their #LightUpKH initiatives.
“We really like working with Juvie Lin and the Crew. They are really talented and our audiences love them. Their level of commitment towards their craft is admirable and working with them comes easy and naturally for us. They’re very professional but at the same time down-to-earth and we love that about them. Their funky, fresh character makes them a perfect and welcome addition to the Cellcard family of ambassadors.– Cheryl Gray Brand Director Cellcard.
“We BIG LOVE working with Cellcard. They keep it fun and interesting and give us a lot of exposure that’s helpful in building our careers,” Juvie Lin said.