សែលកាតគាំទ្រវប្បធម៌ចែករំលែកក្នុងឱកាសបុណ្យអុំទូក | សែលកាត
សែលកាត ចូលរួមឧបត្ថម្ភក្នុងការប្រណាំងរបស់ទូកចំនួន 16នៅក្នុងព្រះរាជពិធីបុណ្យអុំទូកដ៏ធំសម្បើមនាឆ្នាំនេះ។
ក្រៅពីឧបត្ថម្ភនៅក្នុងការប្រណាំងទូក សែលកាតក៏នឹងមានរៀបចំស្តង់ផ្សព្វផ្សាយពាសពេញទីក្រុង ដោយមានសមាជិកក្រុមចូលរួមប្រមាណ 100 នាក់ក្នុងយុទ្ធនាការពណ៌ទឹកក្រូច ដើម្បីផ្សារភ្ជាប់ជាមួយអតិថិជនដោយផ្ទាល់។
ដោយឡែក ស្តង់មួយចំនួននឹងផ្តោតទៅលើការផ្តល់ជូននូវការបញ្ចុះតម្លៃពិសេសរហូតដល់ 30% លើម៉ូដែលទូរស័ព្ទដៃជាច្រើនម៉ូត។
ហើយអ្វីដែលកាន់តែអស្ចារ្យនោះគឺ ​សែលកាតក៏មានការផ្ដល់ជូនពិសេសគឺបញ្ចូលលុយ &ឈ្នះក្នុងអំឡុងពេលបុណ្យ ដូច្នេះអតិថិជនសែលកាតទាំងអស់ដែលបញ្ចូលទឹកប្រាក់ចាប់ពីថ្ងៃទី 2 ដល់ថ្ងៃទី 4 ខែវិច្ឆិកានឹងមា​នឱកាសឈ្នះរង្វាន់ធំៗ រួមមានសម្ភារៈប្រើប្រាស់ក្នុងផ្ទះ ទូរស័ព្ទ ម៉ូតូ និង ការភ្ជាប់BIG LOVE (កញ្ចប់អ៊ីនធើណិត) ឥតគិតថ្លៃរយៈពេលមួយឆ្នាំពេញ។បន្ថែមពីលើនេះ សែលកាតនឹងមានការផ្ដល់ជូនពិសេស ក្នុងការប្តូរស៊ីមកាត ហើយទទួលបានលេខពិសេសៗក្នុងតម្លៃថោកសមរម្យ សម្រាប់អ្នកដែលមិនទាន់ប្រើប្រាស់ប្រព័ន្ធសែលកាត។
នាយកប្រតិបត្តិក្រុមហ៊ុនសែលកាត លោក អៀន វ៉ាតសុន បាននិយាយថា៖ “ពិធីបុណ្យអុំទូកនេះ គឺជាពេលវេលា ដើម្បីអបអរសាទរ និងដល់ពេលដែលយើងត្រូវផ្ដល់ជូនឱ្យប្រជាជនកម្ពុជាវិញ ស្របពេលដែលក្រុមហ៊ុនយើងបានបម្រើការអស់រយៈពេល 20 ឆ្នាំមកហើយ
លោកវ៉ាតសុនបានបន្តថា៖ “យើងចង់ឱ្យប្រជាជនទាំងអស់រក្សាទំនាក់ទំនងជាមួយគ្រួសារ និងមិត្តភក្តិឲ្យកាន់តែជិតស្និទ្ធ ដោយប្រើប្រាស់បទពិសោធន៍របស់ពួកគេជាមួយអ៊ីនធើណិត Super 4G LTE ថ្មីរបស់យើង ក្នុងអំឡុងពេលដ៏រីករាយនេះ” ។
យើងសូមអញ្ជើញអ្នកទាំងអស់គ្នាមកសាកល្បងបច្ចេកវិទ្យា 4G ជាមួយសែលកាត។ សម្រាប់អ្នកដែលមិនទាន់មានស៊ីម4G លោកអ្នកនឹងទទួលបានការផ្លាស់ប្ដូរស៊ីមដោយឥតគិតថ្លៃ និងភ្ជាប់ Big Love ($1=$250) និង ប្ដូរលុយអស្ចារ្យ (Osja-$1=$100) ក្នុងតំលៃត្រឹមតែ 1 ដុល្លារប៉ុណ្ណោះ នឹងទទួលបានការផ្ដល់ជូនដ៏ល្អបំផុតនៅក្នុងទីផ្សារ” ។
សម្រាប់ព័ត៌មានប​ន្ថែមទាក់ទងនឹងការផ្ដល់ជូនរបស់សែលកាត និងសកម្មភាពផ្សេងៗក្នុងអំឡុងពេលបុណ្យអុំទូក សូមចូលទៅកាន់ទំព័រហ្វេសប៊ុករបស់សែលកាត ឬ www.cellcard.com.kh

Published Date: November, Thursday 02, 2017
Cellcard has announced it will be backing 16 boats in this year’s Water Festival as part of its overall support of the world-famous event.
As well as having teams compete in the boat races, Cellcard will stage promotional booths across the city and have its roving team of 100-plus people out in full Orange Force to mingle with the crowds and engage with customers first-hand.
Some booths will focus on device offers with up to 30% discount on a full range of mobile phones.
A special Top-Up and Win promo will see all Cellcard customers who top-up between Nov 2 and 4 go into the draw for great prizes including household appliances, mobile phones, motorbikes and free BIG LOVE subscriptions for a year.
For those not yet with Cellcard, there will be special offers to swap SIMS and get nice numbers at reduced prices.
Cellcard CEO Ian Watson said the festival was a time to celebrate and give back to the people of Cambodia for whom the company has served for the past 20 years.
“We want people to celebrate on our new Super 4G LTE network to share their experiences and stay connected with family and friends during this time,”Mr Watson said.
“We invite everyone to experience 4G with Cellcard  – they ca swap their SIMS for a 4G SIM for free and sign up for Big Love and Osja Xchange for as little as $1 for the best value in the market.”
For more information on Cellcard’s promotions and activities for Water Festival, visit the Cellcard Facebook Fan Page or www.cellcard.com.kh.