Cellcard និងក្រុមតន្រ្តីខ្មែរវ័យក្មេង Mustache Bandនឹងមានអ្វីដែលពិសេសបង្ហាញនៅយប់នេះ | សែលកាត
នៅកម្មវិធីយប់នេះCellcard មានមោទនភាពក្នុងការជួយគាំទ្រដល់ក្រុមតន្រ្តីយុវយ័ខ្មែរ Mustache Bandដែលពួកគេរៀបចំការប្រគុំតន្រ្តីនេះឡើង នៅ ផ្សារទំនើបអីអនម៉លសែនសុខ ថ្ងៃ23 កុម្ភៈចាប់ពីម៉ោង 5 ល្ងាចតទៅ។
ការប្រគំតន្ត្រីនេះបានចេញលក់បន្ទាប់ពីក្រុមMustache Band បានចេញបទចម្រៀងថ្មីរបស់ពួកគេគឺបទ “អាក្របី” ដែលមានចំនួនអ្នកទស្សនាចូលមើលជាង 5 លាននាក់នៅក្នុងYouTube។
សែលកាតក៏មានបញ្ចូលបទចម្រៀងនេះ និងបទភ្លេងផ្សេងៗទៀតដែរ នៅលើសេវា Calltunesរបស់ខ្លួនដែលមានចំនួនការភ្ជាប់យក កើនឡើងជារៀងរាល់ថ្ងៃ។
អ្នកគាំទ្រនិងសមាជិករាប់រយនាក់របស់Cellcard នឹងចូលរួម គាំទ្រក្នុងនាមជាអ្នកស្រលាញ់តន្ត្រី មកពីទូទាំងខេត្ត ដើម្បីអបអរសាទរការចេញអាល់ប៊ុមថ្មីរបស់ពួកគាត់ ដែលនឹងត្រូវបានបង្ហាញនៅក្នុងការប្រគុំតន្ត្រីផ្ទាល់។
Mustache Band គឺជាក្រុមតន្រ្តីដែលមាន ទេពកោសល្យខ្ពស់ក្នុងចំណោមក្រុមផ្សេងៗទៀតជាច្រើននៅកម្ពុជា ដែលថ្មីៗនេះបានចុះហត្ថលេខាលើកិច្ចព្រមព្រៀងផ្តាច់មុខជាមួយក្រុមហ៊ុនCellcard ។
លោក Ian Watson អគ្គនាយកក្រុមហ៊ុន Cellcardបានមានប្រសាសន៍ថាភាពជាដៃគូនេះគឺជាសមាសភាគមួយក្នុងចំណោមកម្មវិធីជាច្រើនរបស់កម្មវិធីយុវជនដែលដឹកនាំដោយក្រុមការងារផ្នែកទីផ្សារ។
“យើងផ្តោតខ្លាំងលើការចូលរួមជាមួយអតិថិជនរបស់យើងជាមួយនឹងបទពិសោធន៍ដែលរំភើប និងរីករាយជាពិសេសសម្រាប់យុវជននៅពេលយើងបន្តកសាងប្រេនរបស់យើងនៅឆ្នាំនេះ។
“យើងក៏ ជាអ្នកគាំទ្ររបស់ក្រុមតន្ត្រី Mustache Band អស់រយៈពេលជាច្រើនខែដែរ វាពិតជាមានភាព រីករាយណាស់ក្នុងការធ្វើការជាមួយពួកគេ។ ”
លោក ចេន ដែលជាមេក្រុម Mustache Band បានថ្លែងថា លោករីករាយក្នុងការធ្វើការជាមួយក្រុមហ៊ុនCellcard ក្នុងនាមជាប្រតិបត្តិករទូរគមនាគមន៍កម្ពុជា ដែលផ្តល់ឱ្យពួកគេនូវឱកាសដើម្បីបង្កើតកេរ្តិ៍ឈ្មោះ និងប្រជាប្រិយភាពនៅទូទាំងប្រទេស។លោកចេនបានបន្តថា “ការធ្វើការជាមួយក្រុមការងារសែលកាត គឺវាហាក់បីដូចជា គ្រួសារនិងគ្នាអញ្ចឹង ហើយខ្ញុំមាន អារម្មណ៍ថា នេះគឺជាផ្នែកមួយនៃគុណតម្លៃរបស់ក្រុមហ៊ុន” ។
បទចម្រៀងដើមរបស់ Mustache Band អាចរកបាននៅក្នុងបទចំរៀង Cellcard Calltunes:
1.     បទ អាក្របី – លេខកូដបទចម្រៀងបទចំរៀង 729311
2.     មិនអាចទៅរួច – កូដបទចម្រៀងលេខ 729312
3.     មកក្រោយគេ – លេខកូដបទចម្រៀង 729313
4.     ប្រុសម្នាក់នេះសំខាន់នៅពេលណា – លេខកូដបទចម្រៀង 904876
សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែមនៃកម្មវិធីពិសេសៗចែករង្វាន់ជាច្រើន និងវិធីសាស្ត្រដើម្បីឈ្នះ សូម​ចូលទៅកាន់គេហទំព័រ www.cellcard.com.kh និងចូលមើល page របស់Cellcard​ ​ទាំងក្នុងFacebookនិង Instagram អតិថិជនអាចស្វែងរកការណែនាំបន្ថែមតាមរយៈសេវាបម្រើអតិថិជនរបស់Cellcard ២៤ម៉ោងក្នុង​មួយសប្តាហ៍ ទូរស័ព្ទ៖ 812 ឬ 012 812 812៕

Cellcard and young Cambodian music band “Mustache Band ” rock the show tonight | Cellcard
Cellcard tonight proudly sponsors top Cambodian act Mustache Band as they stage their concert at the Aeon Mall Sen Sok (23 Feb starting from 5pm).
The sold-out concert comes just after Mustache Band released its new hit song ‘Ah Krobey’ which has gone viral on You Tube with more than five million views.
Cellcard also features the song and others on its Calltunes service with downloads rising every day.
Fans and hundreds of Cellcard Facebook followers will join the audience of music lovers from across the country to celebrate the launch of the band’s new album which will be revealed at the concert.
Mustache Band is one of numerous Cambodian talents who have recently signed exclusive agreements with Cellcard.
Cellcard Chief Executive Officer Ian Watson said the partnership was one of many components of the youth segment programme led by the Marketing team.
“We are very focused on engaging our customers with experiences that excite and delight, especially for the youth as we further build our brand this year.
“We have been a fan ourselves of Mustache Band for many months and it’s a pleasure to work with them.”
Mustache Band team leader, Jen, said he was delighted to work with Cellcard as the Cambodian owned telecom operator, giving them the opportunity to build their profile and popularity across the Kingdom.
“Dealing with Cellcard is like being part of a family, we get the sense that this is part of the company values,” Jen said.
Mustache Band’s original songs are available in Cellcard Calltunes:
1. Ah Krobey – Calltune code 729311
2. Min Arch Tov Rouch – Calltune code 729312
3. Mok Kroy Ke – Calltune code 729313
4. Bros Mneak Nis Somkhan Nov Pel Na – Calltune code 904876
For more information on Cellcard’s promotions, the prizes up for grabs, and how to win them, visit www.cellcard.com.kh and follow Cellcard’s facebook and Instagram pages.